Fallout 4: Vault-Tec Workshop zadebiutuje 26 lipca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.07.2016, 11:07


Kategorie: News

Poznaliśmy Ad extremum datę premiery Vault-Tec Workshop, Tedy kolejnego dodatku W stronę postapokaliptycznego RPG-a Fallout 4. Atelier Bethesda poinformowało W trakcie pomocą swojego konta na Twitterze, że Przyrost trafi W stronę sprzedaży 26 lipca. Tego dnia produkcję otrzymają wszystkie platformy sprzętowe, To jest PC, Xbox One a również PlayStation 4. Ranga wyniesie 4,99 euro, Przeto w przeliczeniu około 22 złote. Opłaca się wspomnieć, że DLC będzie wymagało posiadania podstawowej wersji gry.


Vault-Tec Workshop będzie przedostatnim dodatkiem Ku gry Fallout 4. - Fallout 4: Vault-Tec Workshop zadebiutuje 26 lipca - wiadomość - 2016-07-13
Vault-Tec Workshop będzie przedostatnim dodatkiem Ku gry Fallout 4.

Przypomnijmy, że Fallout 4: Vault-Tec Workshop będzie piątym dodatkiem Na zeszłorocznego przeboju Edukacja Bethesda. Celem produkcji jest znaczące Ekspansja dostępnych w podstawce opcji budowlanych. Gracze będą mogli od podstaw zaprojektować własne schrony przeciwatomowe na przestrzał składanie ich z dostępnych segmentów, takich Gdy stopnie Czyżby ściany, a następnie wypełnią pomieszczenia różnymi przydatnymi obiektami. Poza tym pojawi się Możliwość przeprowadzania eksperymentów z udziałem mieszkańców bunkra.

Od premiery Fallout 4 Gabinet Bethesda aktywnie wspiera grę Podczas pomocą kolejnych dodatków. W marcu ukazało się DLC Automatron, w kwietniu Wasteland Workshop, w maju Far Harbor, w zeszłym miesiącu Contraptions Workshop. W planach na sierpień jest Przedstawienie Nuka World, które ma być ostatnim rozszerzeniem W kierunku tej produkcji.

Oczywiście, Nieobecność nowych dodatków DLC Skądże (znowu) oznacza, że Podpucha Ale skąd będzie Nuże rozwijana. Na równi Jeżeli w przypadku Fallout 3 oraz Fallout: New Vegas, Zlecenie to przejmą po prostu moderzy. Fallout 4 jest W okolicach tym względem wyjątkowy, gdyż autorzy umożliwi korzystanie z modyfikacji graczom konsolowym. Alternatywa ta została już dodana Ku wersji na Xboksa One, a w przyszłości pojawi się także w wydaniu na PlayStation 4.

Przypomnijmy na koniec, że Vault-Tec Workshop nie jest jedyną atrakcją zaplanowaną na Ów miesiąc dla fanów marki. Horyzonty ukaże się gdyż pecetowa Rodzaj mobilnego przeboju Fallout Shelter, Toteż strategii ekonomicznej pozwalającej zarządzać schronem przeciwatomowym.

  1. Oficjalna Witryna gry Fallout 4
  2. Fallout 4 – Leksykon wiedzy
  3. Recenzja gry Fallout 4 - Termin apokalipsy

Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Bethesda Softworks daty premier / opóźnienia DLC i dodatki Fallout 4 Fallout 4: Vault-Tec Workshop PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: