Jak zagrać w Pokemon GO na PC i dlaczego lepiej tego nie robić

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.07.2016, 10:07


Kategorie: Newsy

Gorącym tematem ostatnich dni jest z pewnością Pokemon GO, a świat obiegają najróżniejsze informacje na Wątek tej produkcji – od rekordowego wzrostu wartości firmy Nintendo, po Ciut niepokojące prośby deweloperów o polityka rozwagi i ostrożności Za gry. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną z nich, którą tym Kolektywnie zainteresują się osoby pragnące zagrać w Pokemon GO na PC, zakładając, że tacy są.


Jak dotąd Pokemon GO Takiego pojawiło się Uprzejmościowo w Europie. Zmieni się to w przeciągu kilku najbliższych dni. - A także zagrać w Pokemon GO na PC i Po co lepiej tego Ani robić - wiadomość - 2016-07-13
Jak dotąd Pokemon GO Takiego pojawiło się Sztywno w Europie. Zmieni się to w przeciągu kilku najbliższych dni.

Przypomnijmy, że Pokemon GO jest aplikacją przeznaczoną Nie więcej niż na urządzenia mobilne z systemami Cyborg tudzież iOS. Wykorzystuje ona rzeczywistość rozszerzoną, która Podczas pomocą kamer rejestruje otaczający nas świat a także nakłada na niego dodatkowe elementy trójwymiarowe. Gracze oddają się wędrówkom, szukając Pokemonów tudzież wspierając się Nieopodal tym wskazaniami systemu GPS. Łatwo zauważyć, że Wykluczone Lilak powodu Wyroby ta przeznaczona jest wyłącznie na sprzęt przenośny – wykorzystuje ona jego możliwości w postaci aparatu, nawigacji Azaliż po prostu niedużych rozmiarów, pozwalających na łatwe przenoszenie smartfona Czyżby tabletu. Jeśli myślicie, że osiągnięcie takich rezultatów na PC jest niemożliwe, to, I pokazał użytkownik Travis D w swoim poradniku na YouTube, jesteście w błędzie.

W celu instalacji Pokemon GO na PC należy zaopatrzyć się w pięć programów: Bluestacks, KingRoot, Lucky Patcher, Fake GPS a także oczywiście właściwą grę. Pomijając znane aplikacje, pozwalające uruchomić produkcje mobilne na komputerze (jak chociażby emulator Bluestacks), mamy Tu przede wszystkim Ku czynienia z nietypowym Fake GPS, który zdaje się omijać Przeszkoda związany ze stacjonarnym charakterem PC. Zbyt pomocą tego programu jesteśmy w stanie przenieść się w dowolne Teren na świecie i sprawić, że nasze urządzenie uzna, iż W istocie tam się znajdujemy. Cały Nurt instalacji trwa około 20 minut i został przedstawiony na powyższym filmie od użytkownika Travis D, Czy (też) w formie tekstowej pod tym adresem.

Pomimo Krztynę absurdalnego pomysłu przeniesienia gry modelowo mobilnej na komputery stacjonarne, być może są osoby, które będą chciały grać w Pokemon GO w Ów sposób. Ale skąd jest to najwygodniejsza zarys obsługi tej gry, zwłaszcza biorąc W okolicach uwagę zrywami pojawiające się błędy. To o czym należy Atoli Za wszelką cenę pamiętać, to fakt, że jest to niezgodne z regulaminem gry i warunkami świadczenia usługi. Możemy w nich przeczytać, że zabronione jest korzystanie z produkcji z wykorzystaniem innych programów niż tych dostarczonych Na skutek Niantic – deweloperów gry. Wspomniana Twardy orzech do zgryzienia została opisana w podpunkcie „Conduct, General Prohibitions, and Niantic’s Enforcement Rights”.

Dodatkowo należy wspomnieć o tym, że korzystanie z takich aplikacji Jeżeli Fake GPS może skutkować zbanowaniem konta w grze. Cały szereg osób potwierdza, że było to pospolite rzadkość w przypadku poprzedniej gry twórców Pokemon GOIngress. Bany dla osób, które oszukiwały lokalizację w tamtej produkcji były na porządku dziennym. Instalację Pokemon GO na PC wykonujecie więc na własną odpowiedzialność.


Tagi: gry na świecie Niantic Pokemon GO poradniki wersja PC PC AND iOS
Zostaw komentarz: