Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Clash Royale, Rush Rally 2 i Tiny Tower)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.07.2016, 01:07


Kategorie: Najnowsze


Ponownie przygotowaliśmy Zbiór najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się Przed chwilą w usługach App Store i Google Play.

Able Black

Zaczynamy od wyśmienitej przygodówki Able Black. Wykonawstwo otrzymała aktualizację, która dodaje Rowek treningowy; jego ukończenie odblokowuje strzelankową minigierkę. W kierunku kampanii wprowadzono także osiem sekretów, z których część odpowiada na istotne fabularnie pytania. Takoż zaimplementowano Ułożenie podpowiedzi. Na razie patch dostępny jest Ale na iOS-ie, Defekt każdy dzień powinna ukazać się Odmiana na Androida.

Able Black w App Store

Able Black w Google Play

Clash Royale

Potężną aktualizację dostała przebojowa Polityka Clash Royale. Dodała ona opcję tworzenia własnych lokalnych turniejów z nagrodami. Jeszcze patch wprowadził cztery nowe karty i dodatkową arenę. Poprawiono również zbalansowanie jednostek w oparciu o sugestie graczy a również Szanse uzyskane z rozgrywek.

Clash Royale w App Store

Clash Royale w Google Play

Rush Rally 2

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację Rush Rally 2, W takim razie Bodaj najlepszej mobilnej gry rajdowej. Patch dodał dwa nowe darmowe samochody a także przywrócił znaną z pierwszej części kamerę ukazującą akcję z lotu ptaka. Poprawiono także błędy i balans a również pozwolono na ściganie się z duchami wszystkich naszych wcześniejszych przejazdów, a Takiego Bodaj z zapisem ostatniego z nich.

Rush Rally 2 w App Store

Rush Rally 2 w Google Play

Thumb Drift

Ciekawą łatkę dostała też inna samochodówka, Tedy Thumb Drift. Dodała ona dwie nowe trasy – jedną na pustyni, a drugą osadzoną w mieście ze stylem wizualnym wzorowanym na starych produkcjach automatowych. Dodatkowo Katalog aut uległa rozszerzeniu o dziewięć modeli. Rozbudowano także opcje modyfikowania wzorów lakieru.

Thumb Drift w App Store

Thumb Drift w Google Play

Tiny Tower

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała Wizja ekonomiczna Tiny Tower. Wprowadziła ona nowe typy pięter Na wybudowania, w tym restaurację z krewetkami, kancelarię prawną jak również gmach teatralny/teatru muzyczny. Pojawiło się także Nielicho dodatkowych kostiumów. Oprócz/prócz tego poprawiono Nielicho błędów i zaimplementowano opcję oglądania dawnych budynków naszych przyjaciół.

Tiny Tower w App Store

Tiny Tower w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl Able Black gry patche i aktualizacje Thumb Drift AND iOS
Zostaw komentarz: