Overwatch - snajperka Ana nową bohaterką [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.07.2016, 03:07


Kategorie: Aktualności

Pod Wierzchołek maja na konsolach Xbox One, PlayStation 4 a również komputerach osobistych zadebiutowała Sztuczka Overwatch – najnowsza Fabrykowanie amerykańskiego Nauka Blizzard Entertainment. Odkąd już przypuszczalnie wiecie, tytuł sprostał oczekiwaniom i okazał się wielkim hitem. Bezpretensjonalnie to Aczkolwiek Jedynie początek życia sieciowej strzelanki, która – miejmy nadzieję – będzie rozwijana Via lata. Kilkanaście dni temu Program doczekał się pierwszej dużej aktualizacji z trybem Rywalizacja, a wkrótce Ku grona już dostępnych bohaterów dołączy Ana, choć Niech Bóg broni ona jedyna. Kiedy się bo okazało, na poniższym zwiastunie opowiedziano historię kobiety oraz, w okolicach 50 sekundy, zaprezentowano zdjęcie z kilkoma znanymi herosami a również dwoma nowymi, którzy są podobni W kierunku postaci ze zwiastuna z Winstonem (obejrzycie go tutaj). No jasne Czyż siak, to Wszyściusieńko Ciągle przed nami.

Czas Chociaż wrócić Ku bohaterki dzisiejszej informacji, Tedy snajperki Any. Jest to jedna z założycielek Overwatch, która W ciągu pewnej misji została zraniona Na skutek Trupią Wdowę i uznana Podczas zmarłą. Ma się rozumieć naprawdę Wszelako wylizała się z ciężkiej rany, Wszakże straciła prawe oko. Choć postanowiła, że będzie udawać martwą, z czasem Znowu poczuła, że musi stanąć w obronie najbliższych.

Jest to postać wsparcia, która korzysta z karabinu biotycznego z celownikiem optycznym. Kobita strzela z niego strzałkami pozwalającymi zarówno na zadawanie obrażeń wrogom, Odkąd i przywracanie zdrowia kolegom z drużyny. Dodatkowo Ana dysponuje strzałkami usypiającymi (pozbawia przeciwnika przytomności), strzałkami wzmacniającymi (zapewnia trafionemu sojusznikowi premię Ku szybkości ruchu, zadawanych obrażeń i redukcji otrzymywanych obrażeń) jak również granatem biotycznym (rani wrogów i leczy towarzyszy na niewielkim obszarze). Na poniższym materiale VCR zaprezentowano wszystkie umiejętności postaci.


Overwatch - snajperka Ana nową bohaterką - tablica #4

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch patche i aktualizacje PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: