Overwatch - snajperka Ana nową bohaterką [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.07.2016, 03:07


Kategorie: Aktualności

Pod Epilog maja na konsolach Xbox One, PlayStation 4 a również komputerach osobistych zadebiutowała Partia Overwatch – najnowsza Przedstawienie amerykańskiego Wyższe wykształcenie Blizzard Entertainment. Kiedy już według wszelkiego prawdopodobieństwa wiecie, tytuł sprostał oczekiwaniom i okazał się wielkim hitem. Pewnie to Jednakże Tylko początek życia sieciowej strzelanki, która – miejmy nadzieję – będzie rozwijana Za pomocą lata. Kilkanaście dni temu Schemat doczekał się pierwszej dużej aktualizacji z trybem Rywalizacja, a wkrótce W kierunku grona już dostępnych bohaterów dołączy Ana, choć Niech Bóg broni ona jedyna. Odkąd się bo okazało, na poniższym zwiastunie opowiedziano historię kobiety oraz, w okolicach 50 sekundy, zaprezentowano zdjęcie z kilkoma znanymi herosami a także dwoma nowymi, którzy są podobni W stronę postaci ze zwiastuna z Winstonem (obejrzycie go tutaj). No Azaliż siak, to Całość Poza tym przed nami.

Czas Jednakowoż wrócić Ku bohaterki dzisiejszej informacji, Zatem snajperki Any. Jest to jedna z założycielek Overwatch, która W czasie pewnej misji została zraniona Poprzez Trupią Wdowę i uznana Po zmarłą. Oczywista naprawdę Natomiast wylizała się z ciężkiej rany, Minus straciła prawe oko. Choć postanowiła, że będzie udawać martwą, z czasem Na powrót poczuła, że musi stanąć w obronie najbliższych.

Jest to postać wsparcia, która korzysta z karabinu biotycznego z celownikiem optycznym. Ewa strzela z niego strzałkami pozwalającymi zarówno na zadawanie obrażeń wrogom, Skoro i przywracanie zdrowia kolegom z drużyny. I Ana dysponuje strzałkami usypiającymi (pozbawia przeciwnika przytomności), strzałkami wzmacniającymi (zapewnia trafionemu sojusznikowi premię W stronę szybkości ruchu, zadawanych obrażeń i redukcji otrzymywanych obrażeń) plus granatem biotycznym (rani wrogów i leczy towarzyszy na niewielkim obszarze). Na poniższym materiale video zaprezentowano wszystkie umiejętności postaci.


Overwatch - snajperka Ana nową bohaterką - objaśnienie #4

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch patche i aktualizacje PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: