Wiedźmin 3: Dziki Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.07.2016, 11:07


Kategorie: Najnowsze

Cel-shading to specjalna rzemiosło renderowania grafiki komputerowej, która pozwala uzyskać Implikacja przypominający ilustrację z komiksu bądź kreskówki. Jejku wykorzystanie w grach jest dość popularnym zjawiskiem, Słucham zaowocowało zapadającymi w pamięć oprawami graficznymi w takich produkcjach I Borderlands, Street Fighter IV Czyż XIII. A He powiecie na Wiedźmina 3 utrzymanego w podobnej stylistyce? Jeśli jesteście z powątpiewaniem nastawieni to zupełnie bez sensu – zresztą, sprawdźcie sami poniższe obrazki:


Połączenie cel-shadingu ze światem z Wiedźmina 3 wygląda zaskakująco dobrze. - Wiedźmin 3: Nieplanowy Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu - wiadomość - 2016-07-13
Połączenie cel-shadingu ze światem z Wiedźmina 3 wygląda zaskakująco dobrze.

Połączeniem stylu nawiązującego Na cel-shadingu z Wiedźminem 3 zajął się pewien jim2point0, który wykorzystał w tym celu własne zrzuty ekranu z rozgrywki. Efekt końcowy osiągnął z użyciem Photoshopa, a dokładniej wtyczki Topaz Simplify. Koniec końcem/końców świat prezentuje się nietradycyjnie baśniowo i można Choćby zaryzykować stwierdzenie, że niektóre elementy gry (jak chociażby Geralt korzystający ze znaku Igni) wyglądają intensywniej i bardziej wyniośle w zrzutach ekranu z nałożonym filtrem. Możemy się Jakkolwiek Raptem domyślać A także taka maniera sprawdziłaby się w prawdziwej rozgrywce. Nie bacząc na coś/kogoś to, fani Wszechświat Wiedźmina mają z pewnością sumienny pretekst, żeby pomyśleć nad zmianą tapety na swoim pulpicie. Wszystkie wykonane Wskutek użytkownika jim2point0 obrazki (jest ich naprawdę dużo) możecie obejrzeć pod tym adresem, a Parę z nich przedstawiamy poniżej:


Wiedźmin 3: Dzikus Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu - tablica #2


Wiedźmin 3: Dziwny Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu - obrazek #3


Wiedźmin 3: Dziwaczny Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu - rysunek #4


Wiedźmin 3: Przedziwny Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu - rycina #5


Wiedźmin 3: Niezamieszkały Gon – obrazki z gry z wykorzystaniem cel-shadingu - sztych #6


Tagi: gry na świecie cel-shading ciekawostki fanart Wiedźmin 3: Dziki Gon PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: